Eurovisioon.ee logo
logo
eurolaul
vote
big poll

2024. aasta Eurovisiooni lauluvõistlus

Korraldaja

SE Rootsi

Linn

Malmö

Toimumiskoht

Malmö Arena

Esimene poolfinaal

07.05.2024

Teine poolfinaal

09.05.2024

Finaal

11.05.2024

Eurovisioon 2024 logo Allikas: ©  <a href ='https://eurovision.tv/story/eurovision-2024-theme-art-revealed' target='_blank' > eurovision.tv</a>

Osalejate arv

37

Õhtujuhid

Petra Mede, Malin Åkerman

Finaalis osalevad:

Marcus & Martinus

09.03.24 1. Marcus & Martinus - Unforgettable

SE  Rootsi

Alyona Alyona & Jerry Heil

2. Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

UA  Ukraina

Isaak

16.02.24 3. Isaak - Always On The Run

DE  Saksamaa

Tali

4. Tali - Fighter

LU  Luksemburg

Eden Golan

5. Eden Golan - Hurricane

IL  Iisrael

Silvester Belt

6. Silvester Belt - Luktelk

LT  Leedu

Nebulossa

03.02.24 7. Nebulossa - Zorra

ES  Hispaania

5Miinust x Puuluup

8. 5Miinust x Puuluup - (Nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi

EE  Eesti

Bambie Thug

9. Bambie Thug - Doomsday Blue

IE  Iirimaa

Dons

10. Dons - Hollow

LV  Läti

Marina Satti

11. Marina Satti - Zari

GR  Kreeka

Olly Alexander

01.03.24 12. Olly Alexander - Dizzy

GB  Suurbritannia

Gåte

13. Gåte - Ulveham

NO  Norra

Angelina Mango

10.02.24 14. Angelina Mango - La Noia

IT  Itaalia

Teya Dora

15. Teya Dora - Ramonda

RS  Serbia

Windows95man

16. Windows95man - No Rules!

FI  Soome

Iolanda

17. Iolanda - Grito

PT  Portugal

Ladaniva

18. Ladaniva - Jako

AM  Armeenia

Silia Kapsis

19. Silia Kapsis - Liar

CY  Küpros

Nemo

20. Nemo - The Code

CH  Šveits

Raiven

21. Raiven - Veronika

SI  Sloveenia

Baby Lasagna

22. Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

HR  Horvaatia

Nutsa Buzaladze

23. Nutsa Buzaladze - Firefighter

GE  Gruusia

Slimane

24. Slimane - Mon Amour

FR  Prantsusmaa

Kaleen

25. Kaleen - We Will Rave

AT  Austria

Esimeses poolfinaalis osalevad:

Silia Kapsis

29.02.24 1. Silia Kapsis - Liar

CY  Küpros

Teya Dora

02.03.24 2. Teya Dora - Ramonda

RS  Serbia

Silvester Belt

17.02.24 3. Silvester Belt - Luktelk

LT  Leedu

Bambie Thug

26.01.24 4. Bambie Thug - Doomsday Blue

IE  Iirimaa

Alyona Alyona & Jerry Heil

03.02.24 5. Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

UA  Ukraina

Luna

19.02.24 6. Luna - The Tower

PL  Poola

Baby Lasagna

25.02.24 7. Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

HR  Horvaatia

Hera Björk

02.03.24 8. Hera Björk - Scared Of Heights

IS  Island

Raiven

9. Raiven - Veronika

SI  Sloveenia

Windows95man

10.02.24 10. Windows95man - No Rules!

FI  Soome

Natalia Barbu

17.02.24 11. Natalia Barbu - In The Middle

MD  Moldova

Fahree & Ilkin Dovlatov

15.03.24 12. Fahree feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar

AZ  Aserbaidžaan

Electric Fields

06.03.24 13. Electric Fields - One Milkali (One Blood)

AU  Austraalia

Iolanda

09.03.24 14. Iolanda - Grito

PT  Portugal

Tali

27.01.24 15. TALI - Fighter

LU  Luksemburg

Teises poolfinaalis osalevad:

Sarah Bonnici

03.02.24 1. Sarah Bonnici - Loop

MT  Malta

Besa Kokëdhima

22.12.23 2. Besa - Titan

AL  Albaania

Marina Satti

07.03.24 3. Marina Satti - Zari

GR  Kreeka

Nemo

29.02.24 4. Nemo - The Code

CH  Šveits

Aiko

12.12.23 5. Aiko - Pedestal

CZ  Tšehhi

Kaleen

01.03.24 6. Kaleen - We Will Rave

AT  Austria

Saba

17.02.24 7. Saba - Sand

DK  Taani

Ladaniva

13.03.24 8. Ladaniva - Jako

AM  Armeenia

Dons

10.02.24 9. Dons - Hollow

LV  Läti

Megara

24.02.24 10. Megara - 11:11

SM  San Marino

Nutsa Buzaladze

11.03.24 11. Nutsa Buzaladze - Firefighter

GE  Gruusia

Mustii

20.02.24 12. Mustii - Before The Party's Over

BE  Belgia

5Miinust x Puuluup

17.02.24 13. 5Miinust x Puuluup - (Nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi

EE  Eesti

Eden Golan

10.03.24 14. Eden Golan - Hurricane

IL  Iisrael

Gåte

03.02.24 15. Gåte - Ulveham

NO  Norra

Joost Klein

11.12.23 16. Joost Klein - Europapa

NL  Holland

Video: Peter Põder - Korra veel (Eesti NF 2024)
Facebook
Ajalugu
1965.jpg