Eurovisioon.ee logo
logo
eurolaul
vote
big poll

67. Eurovisiooni Lauluvõistlus aastal 2023

Korraldaja

GB  Suurbritannia

Linn

Liverpool

Toimumiskoht

Liverpool Arena

Osalejate arv

37

Hindamine

Poolfinaalides telefonihääletus, finaalis žürii ja telefonihääletuse punktid eraldi.

Esimene poolfinaal

09.05.2023

Teine poolfinaal

11.05.2023

Finaal

13.05.2023

Õhtujuhid

Alesha Dixon, Graham Norton, Hannah Waddingham, Julia Sanina

Finaal

# Riik Esitaja Laul Punkte Koht Pilt Video
1 AT Austria Teya & Salena Who The Hell Is Edgar? 120 15 Teya & Salena Teya & Salena - Who The Hell Is Edgar? (Austria 2023)
2 PT Portugal Mimicat Ai Coração 59 23 Mimicat Mimicat – Ai Coração (Portugal 2023)
3 CH Šveits Remo Forrer Watergun 92 20 Remo Forrer Remo Forrer - Watergun (Šveits 2023)
4 PL Poola Blanka Solo 93 19 Blanka Blanka - Solo (Poola 2023)
5 RS Serbia Luke Black Samo mi se spava 30 24 Luke Black Luke Black - Samo Mi Se Spava (Serbia 2023)
6 FR Prantsusmaa La Zarra Évidemment 104 16 La Zarra La Zarra - Évidemment (Prantsusmaa 2023)
7 CY Küpros Andrew Lambrou Break A Broken Heart 126 12 Andrew Lambrou Andrew Lambrou - Break A Broken Heart (Küpros 2023)
8 ES Hispaania Blanca Paloma Eaea 100 17 Blanca Paloma Blanca Paloma - Eaea (Hispaania 2023)
9 SE Rootsi Loreen Tattoo 583 1 Loreen Loreen - Tattoo (Rootsi 2023)
10 AL Albaania Albina & Familja Kelmendi Duje 76 22 Albina & Familja Kelmendi Albina & Familja Kelmendi - Duje (Albaania 2023)
11 IT Itaalia Marco Mengoni Due Vite 350 4 Marco Mengoni Marco Mengoni - Due Vite (Itaalia 2023)
12 EE Eesti Alika Bridges 168 8 Alika Alika - Bridges (Eesti 2023)
13 FI Soome Käärijä Cha Cha Cha 526 2 Käärijä Käärijä - Cha Cha Cha (Soome 2023)
14 CZ Tšehhi Vesna My Sister's Crown 129 10 Vesna Vesna - My Sister's Crown (Tšehhi 2023)
15 AU Austraalia Voyager Promise 151 9 Voyager Voyager - Promise (Austraalia 2023)
16 BE Belgia Gustaph Because Of You 182 7 Gustaph Gustaph - Because Of You (Belgia 2023)
17 AM Armeenia Brunette Future Lover 122 14 Brunette Brunette - Future Lover (Armeenia 2023)
18 MD Moldova Pasha Parfeni Soarele şi Luna 96 18 Pasha Parfeni Pasha Parfeni - Soarele şi Luna (Moldova 2023)
19 UA Ukraina TVORCHI Heart Of Steel 243 6 TVORCHI TVORCHI - Heart Of Steel (Ukraina 2023)
20 NO Norra Alessandra Queen of Kings 268 5 Alessandra Alessandra - Queen of Kings (Norra 2023)
21 DE Saksamaa Lord Of The Lost Blood & Glitter 18 26 Lord Of The Lost Lord Of The Lost - Blood & Glitter (Saksamaa 2023)
23 IL Iisrael Noa Kirel Unicorn 362 3 Noa Kirel Noa Kirel - Unicorn (Iisrael NF 2023)
24 SI Sloveenia Joker Out Carpe Diem 78 21 Joker Out Joker Out - Carpe Diem (Sloveenia 2023)
25 HR Horvaatia Let 3 Mama ŠČ 123 13 Let 3 Let 3 - Mama ŠČ! (Horvaatia 2023)
26 GB Suurbritannia Mae Muller I Wrote A Song 24 25 Mae Muller Mae Muller - I Wrote A Song (Suurbritannia 2023)

Esimene poolfinaal

# Riik Esitaja Laul Punkte Koht Pilt Video
1 NO Norra Alessandra Queen of Kings 102 6 Alessandra Alessandra - Queen of Kings (Norra 2023)
2 MT Malta The Busker Dance (Our Own Party) 3 15 The Busker The Busker - Dance (Our Own Party) (Malta 2023)
3 RS Serbia Luke Black Samo mi se spava 37 10 Luke Black Luke Black - Samo Mi Se Spava (Serbia 2023)
4 LV Läti Sudden Lights Aijā 34 11 Sudden Lights Sudden Lights - Aijā (Läti 2023)
5 PT Portugal Mimicat Ai Coração 74 9 Mimicat Mimicat - Ai Coração (Portugal 2023)
6 IE Iirimaa Wild Youth We Are One 10 12 Wild Youth Wild Youth - We Are One (Iirimaa 2023)
7 HR Horvaatia Let 3 Mama ŠČ 76 8 Let 3 Let 3 - Mama ŠČ! (Horvaatia 2023)
8 CH Šveits Remo Forrer Watergun 97 7 Remo Forrer Remo Forrer - Watergun (Šveits 2023)
9 IL Iisrael Noa Kirel Unicorn 127 3 Noa Kirel Noa Kirel - Unicorn (Iisrael 2023)
10 MD Moldova Pasha Parfeni Soarele şi Luna 109 5 Pasha Parfeni Pasha Parfeni - Soarele şi Luna (Moldova 2023)
11 SE Rootsi Loreen Tattoo 135 2 Loreen Loreen - Tattoo (Rootsi 2023)
12 AZ Aserbaidžaan TuralTuranX Tell Me More 4 14 TuralTuranX TuralTuranX - Tell Me More (Aserbaidžaan 2023)
13 CZ Tšehhi Vesna My Sister's Crown 110 4 Vesna Vesna - My Sister's Crown (Tšehhi 2023)
14 NL Holland Mia Nicolai & Dion Cooper Burning Daylight 7 13 Mia Nicolai & Dion Cooper Mia Nicolai & Dion Cooper - Burning Daylight (Holland 2023)
15 FI Soome Käärijä Cha Cha Cha 177 1 Käärijä Käärijä - Cha Cha Cha (Soome 2023)

Teine poolfinaal

# Riik Esitaja Laul Punkte Koht Pilt Video
1 DK Taani Reiley Breaking My Heart 6 14 Reiley Reiley - Breaking My Heart (Taani 2023)
2 AM Armeenia Brunette Future Lover 99 6 Brunette Brunette - Future Lover (Armeenia 2023)
3 RO Rumeenia Theodor Andrei D.G.T. (Off and On) 0 16 Theodor Andrei Theodor Andrei - D.G.T. (Off And On) (Rumeenia 2023)
4 EE Eesti Alika Bridges 74 10 Alika Alika - Bridges (Eesti 2023)
5 BE Belgia Gustaph Because Of You 90 8 Gustaph Gustaph - Because Of You (Belgia 2023)
6 CY Küpros Andrew Lambrou Break A Broken Heart 94 7 Andrew Lambrou Andrew Lambrou - Break A Broken Heart (Küpros 2023)
7 IS Island Diljá Power 44 11 Diljá Diljá - Power (Island 2023)
8 GR Kreeka Victor Vernicos What They Say 14 13 Victor Vernicos Victor Vernicos - What They Say (Kreeka 2023)
9 PL Poola Blanka Solo 124 3 Blanka Blanka - Solo (Poola 2023)
10 SI Sloveenia Joker Out Carpe Diem 103 5 Joker Out Joker Out - Carpe Diem (Sloveenia 2023)
11 GE Gruusia Iru Echo 33 12 Iru Iru - Echo (Gruusia 2023)
12 SM San Marino Piqued Jacks Like An Animal 0 15 Piqued Jacks Piqued Jacks - Like An Animal (San Marino 2023)
13 AT Austria Teya & Salena Who The Hell Is Edgar? 137 2 Teya & Salena Teya & Salena - Who The Hell Is Edgar? (Austria 2023)
14 AL Albaania Albina & Familja Kelmendi Duje 83 9 Albina & Familja Kelmendi Albina & Familja Kelmendi - Duje (Albaania 2023)
15 LT Leedu Monika Linkytė Stay 110 4 Monika Linkytė Monika Linkytė – Stay (Leedu 2023)
16 AU Austraalia Voyager Promise 149 1 Voyager Voyager - Promise (Austraalia 2023)