logo
logo
eurolaul
vote
big poll

2019. aasta Eurovisiooni lauluvõistlus

Korraldaja

IL Iisrael

Linn

Tel Aviv

Toimumiskoht

Expo Tel Aviv

Esimene poolfinaal

14.05.2019

Teine poolfinaal

16.05.2019

Finaal

18.05.2019

Eurovisioon 2019 logo Allikas: ©  <a href ='https://eurovision.tv/story/dare-to-dream-theme-artwork-2019' target='_blank' > eurovision.tv</a>

Osalejate arv

41

Õhtujuhid

Bar Refaeli, Erez Tal, Assi Azar & Lucy Ayoub

Finaalis osalevad:

Miki

20.01.19 1. Miki - La Venda

ES Hispaania

Kobi Marimi

10.03.19 2. Kobi Marimi - Home

IL Iisrael

Mahmood

09.02.19 3. Mahmood - Soldi

IT Itaalia

Bilal Hassani

26.01.19 4. Bilal Hassani - Roi

FR Prantsusmaa

S!sters

22.02.19 5. S!sters - Sister

DE Saksamaa

Michael Rice

08.02.19 6. Michael Rice - Bigger Than Us

GB Suurbritannia

Esimeses poolfinaalis osalevad:

Zala Kralj & Gašper Šantl

16.02.19 1. Zala Kralj & Gašper Šantl - Sebi

SI Sloveenia

Zena

07.03.19 2. Zena - Like It

BY Valgevene

Lake Malawi

28.01.19 3. Lake Malawi - Friend Of A Friend

CZ Tšehhi

D-Moll

09.02.19 4. D-Moll - Heaven

ME Montenegro

Tamta

05.03.19 5. Tamta - Replay

CY Küpros

Nevena Božović

03.03.19 6. Nevena Božović - Kruna

RS Serbia

Darude

02.03.19 7. Darude & Sebastian Rejman - Look Away

FI Soome

Tulia

08.03.19 8. Tulia - Fire of Love (Pali się)

PL Poola

Joci Pįpai

23.02.19 9. Joci Pįpai - Az én apįm

HU Ungari

Victor Crone

16.02.19 10. Victor Crone - Storm

EE Eesti

Conan Osķris

02.03.19 11. Conan Osķris - Telemóveis

PT Portugal

Serhat

07.03.19 12. Serhat - Say Na Na Na

SM San Marino

Hatari

02.03.19 13. Hatari - Hatriš Mun Sigra

IS Island

Oto Nemsadze

03.03.19 14. Oto Nemsadze - Sul tsin iare

GE Gruusia

Kate Miller-Heidke

09.02.19 15. Kate Miller-Heidke - Zero Gravity

AU Austraalia

Eliot

28.02.19 16. Eliot - Wake Up

BE Belgia

Katerine Duska

06.03.19 17. Katerine Duska - Better Love

GR Kreeka

Teises poolfinaalis osalevad:

Luca Hänni

07.03.19 1. Luca Hänni - She Got Me

CH Šveits

John Lundvik

09.03.19 2. John Lundvik - Too Late For Love

SE Rootsi

Sarah McTernan

08.03.19 3. Sarah McTernan - 22

IE Iirimaa

Paenda

08.03.19 4. Paenda - Limits

AT Austria

Anna Odobescu

02.03.19 5. Anna Odobescu - Stay

MD Moldova

Carousel

16.02.19 6. Carousel - That Night

LV Läti

Ester Peony

17.02.19 7. Ester Peony - On a Sunday

RO Rumeenia

Leonora

23.02.19 8. Leonora - Love Is Forever

DK Taani

Srbuk

10.03.19 9. Srbuk - Walking out

AM Armeenia

Jonida Maliqi

22.12.18 10. Jonida Maliqi - Ktheju tokės

AL Albaania

Chingiz

08.03.19 11. Chingiz - Truth

AZ Aserbaidžaan

Tamara Todevska

08.03.19 12. Tamara Todevska - Proud

MK Põhja-Makedoonia

KEiiNO

02.03.19 13. KEiiNO - Spirit In The Sky

NO Norra

Sergey Lazarev

09.03.19 14. Sergey Lazarev - Scream

RU Venemaa

Duncan Laurence

07.03.19 15. Duncan Laurence - Arcade

NL Holland

Roko

16.02.19 16. Roko - The Dream

HR Horvaatia

Jurijus

23.02.19 17. Jurijus - Run With The Lions

LT Leedu

Michela Pace

10.03.19 18. Michela Pace - Chameleon

MT Malta

Video: Alexander Rybak - That’s How You Write A Song (Norra 2018)
Facebook
Mobiilirakendus, mille abil saate hinnata Eurovisiooni laule täiesti uuel viisil!
Ajalugu
1994.jpg