logo
logo
eurolaul
vote
big poll

2020. aasta Eurovisiooni lauluvõistlus

Korraldaja

NL Holland

Linn

Rotterdam

Toimumiskoht

Rotterdam Ahoy

Esimene poolfinaal

12.05.2020

Teine poolfinaal

14.05.2020

Finaal

16.05.2020

Eurovisioon 2020 logo Allikas: ©  <a href ='https://eurovision.tv/event/rotterdam-2020' target='_blank' > eurovision.tv</a>

Osalejate arv

41

Õhtujuhid

Chantal Janzen, Edsilia Rombley & Jan Smit

Finaalis osalevad:

Blas Cantó

30.01.20 1. Blas Cantó - Universo

ES Hispaania

Jeangu Macrooy

04.03.20 2. Jeangu Macrooy - Grow

NL Holland

Diodato

08.02.20 3. Diodato - Fai Rumore

IT Itaalia

Tom Leeb

16.02.20 4. Tom Leeb - The Best In Me

FR Prantsusmaa

Ben Dolic

27.02.20 5. Ben Dolic - Violent Thing

DE Saksamaa

James Newman

27.02.20 6. James Newman - My Last Breath

GB Suurbritannia

Esimeses poolfinaalis osalevad:

Vasil

08.03.20 1. Vasil - You

MK Põhja-Makedoonia

VAL

28.02.20 2. VAL - Da Vidna

BY Valgevene

The Roop

15.02.20 3. The Roop - On Fire

LT Leedu

The Mamas

07.03.20 4. The Mamas - Move

SE Rootsi

Ana Soklič

22.02.20 5. Ana Soklič - Voda

SI Sloveenia

Montaigne

08.02.20 6. Montaigne - Don't Break Me

AU Austraalia

Lesley Roy

05.03.20 7. Lesley Roy - Story Of My Life

IE Iirimaa

Little Big

12.03.20 8. Little Big - Uno

RU Venemaa

Ulrikke

15.02.20 9. Ulrikke - Attention

NO Norra

Sandro

06.03.20 10. Sandro - Running

CY Küpros

Damir Kedžo

29.02.20 11. Damir Kedžo - Divlji Vjetre

HR Horvaatia

Samira Efendi

10.03.20 12. Efendi - Cleopatra

AZ Aserbaidžaan

Destiny Chukunyere

13. Destiny - All Of My Love

MT Malta

Eden Alene

03.03.20 14. Eden Alene - Feker Libi

IL Iisrael

Go_A

22.02.20 15. Go_A - Solovey

UA Ukraina

Roxen

01.03.20 16. Roxen - Alcohol You

RO Rumeenia

Hooverphonic

17.02.20 17. Hooverphonic - Release Me

BE Belgia

Teises poolfinaalis osalevad:

Vincent Bueno

05.03.20 1. Vincent Bueno - Alive

AT Austria

Natalia Gordienko

29.02.20 2. Natalia Gordienko - Prison

MD Moldova

Alicja Szemplińska

23.02.20 3. Alicja Szemplińska - Empires

PL Poola

Senhit

09.03.20 4. Senhit - Freaky!

SM San Marino

Hurricane

01.03.20 5. Hurricane - Hasta La Vista

RS Serbia

Daði & Gagnamagnið

29.02.20 6. Daði & Gagnamagnið - Think About Things

IS Island

Benny Cristo

03.02.20 7. Benny Cristo - Kemama

CZ Tšehhi

Stefania

01.03.20 8. Stefania - SUPERG!RL

GR Kreeka

Uku Suviste

29.02.20 9. Uku Suviste - What Love Is

EE Eesti

Ben & Tan

07.03.20 10. Ben & Tan - Yes

DK Taani

VICTORIA

07.03.20 11. Victoria - Tears Getting Sober

BG Bulgaaria

Gjon's Tears

04.03.20 12. Gjon's Tears - Répondez-moi

CH Šveits

Aksel Kankaanranta

07.03.20 13. Aksel Kankaanranta - Looking Back

FI Soome

Athena Manoukian

15.02.20 14. Athena Manoukian - Chains On You

AM Armeenia

Samanta Tīna

08.02.20 15. Samanta Tīna - Still Breathing

LV Läti

Tornike Kipiani

16. Tornike Kipiani - Take Me As I Am

GE Gruusia

Elisa

07.03.20 17. Elisa - Medo de Sentir

PT Portugal

Arilena Ara

22.12.19 18. Arilena Ara - Fall From The Sky

AL Albaania

Video: Traffic - Üks kord veel (Eesti NF 2020)
Facebook
Mobiilirakendus, mille abil saate hinnata Eurovisiooni laule täiesti uuel viisil!
Ajalugu
1976.jpg