logo
logo
eurolaul
vote
big poll

EESTI LAUL 2021

Saku Suurhall 06.03.21

Hosts

Grete Kuld ja Tõnis Niinemets

Voting

I round: 50/50 mix of jury and televote.
II round: televoting.

Position in ESC

Jury favorite

Final

Egert Milder

1. Egert Milder - Free Again

Place: 12Written by: Kaspar Kalluste, Matteo Capreoli, Egert Milder
Points: 2 

Read more

Suured tüdrukud

2. Suured tüdrukud - Heaven's Not That Far Tonight

Place: 7Written by: Koit Toome, Gevin Niglas, Karl Killing
Points: 8 

Read more

Hans Nayna

3. Hans Nayna - One By One

Place: 10Written by: Vahur Valgmaa, Hans Nayna
Points: 6 

Read more

Ivo Linna, Robert Linna, Supernova

4. Ivo Linna, Robert Linna, Supernova - Ma olen siin

Place: 11Written by: Rainer Michelson, Robert Linna
Points: 2 

Read more

Karl Killing

5. Karl Killing - Kiss Me

Place: 8Written by: Karl Killing
Points: 8 

Read more

Uku Suviste

6. Uku Suviste - The Lucky One

Place: 1, place in round II: 1Written by: Uku Suviste, Sharon Vaughn
Points: 15, votes in round II: 24081 

Read more

Sissi

7. Sissi - Time

Place: 3, place in round II: 2Written by: Sissi Nylia Benita, Andrei Zevakin, Kelly Tulvik
Points: 15, votes in round II: 15357 

Read more

Jüri Pootsmann

8. Jüri Pootsmann - Magus melanhoolia

Place: 2, place in round II: 3Written by: Jüri Pootsmann, Joonas Mattias Sarapuu, Jana Hallas, Aleksi Liski
Points: 15, votes in round II: 12776 

Read more

Redel

9. Redel - Tartu

Place: 9Written by: Kristjan Oden, Indrek Vaheoja
Points: 7 

Read more

Koit Toome

10. Koit Toome - We Could Have Been Beautiful

Place: 4Written by: Joonas Parkkonen, Koit Toome, Peppina Pällijeff
Points: 14 

Read more

Andrei Zevakin & Pluuto

11. Andrei Zevakin & Pluuto - Wingman

Place: 5Written by: Andrei Zevakin, Henry Orlov
Points: 14 

Read more

Kadri Voorand

12. Kadri Voorand - Energy

Place: 6Written by: Kadri Voorand
Points: 10 

Read more

First semifinal

Tanja

1. Tanja - Best Night Ever

Written by: Timo Vendt, Tanja Mihhailova-Saar, Mihkel Mattisen
 

Read more

Hans Nayna

2. Hans Nayna - One By One

Place: 1Written by: Vahur Valgmaa, Hans Nayna
Points: 0 

Read more

Wiiralt

3. Wiiralt - Tuuled

Written by: Pat Lyons, Martin Saaremägi
 

Read more

Kéa

4. Kéa - Hypnotized

Written by: Ketter Orav, Sander Sadam, Alvar Antson
 

Read more

Andrei Zevakin & Pluuto

5. Andrei Zevakin & Pluuto - Wingman

Place: 1Written by: Andrei Zevakin, Henry Orlov
Points: 0 

Read more

Karl Killing

6. Karl Killing - Kiss Me

Place: 1Written by: Karl Killing
Points: 0 

Read more

Nika Marula

7. Nika Marula - Calm Down

Written by: Andrei Zevakin, Nika Marula, Daniil Kotilevits
 

Read more

Egert Milder

8. Egert Milder - Free Again

Place: 1Written by: Kaspar Kalluste, Matteo Capreoli, Egert Milder
Points: 0 

Read more

Tuuli Rand

9. Tuuli Rand - Üks öö

Written by: Gevin Niglas, Kristel Aaslaid, Tuuli Rand
 

Read more

Koit Toome

10. Koit Toome - We Could Have Been Beautiful

Place: 1Written by: Joonas Parkkonen, Koit Toome, Peppina Pällijeff
Points: 0 

Read more

Kristin Kalnapenk

11. Kristin Kalnapenk - Find A Way

Written by: Kristin Kalnapenk, Hannes Agur Vellend
 

Read more

Ivo Linna, Robert Linna, Supernova

12. Ivo Linna, Robert Linna, Supernova - Ma olen siin

Place: 1Written by: Rainer Michelson, Robert Linna
Points: 0 

Read more

Second semifinal

Sissi

1. Sissi - Time

Place: 1Written by: Sissi Nylia Benita, Andrei Zevakin, Kelly Tulvik
Points: 0 

Read more

Gram-Of-Fun

2. Gram-Of-Fun - Lost In A Dance

Written by: Martin Kuut, Kristel Aaslaid, Raul Ojamaa, Kostja Tsõbulevski, Mikk Simson
 

Read more

Kadri Voorand

3. Kadri Voorand - Energy

Place: 1Written by: Kadri Voorand
Points: 0 

Read more

Helen

4. Helen - Nii kõrgele

Written by: Rob Montes, Jason Hunter, Renae Rain, Helen Randmets
 

Read more

Redel

5. Redel - Tartu

Place: 1Written by: Kristjan Oden, Indrek Vaheoja
Points: 0 

Read more

Rahel

6. Rahel - Sunday Night

Written by: Rahel Ollisaar, Frederik Küüts
 

Read more

Uku Haasma

7. Uku Haasma - Kaos

Written by: Uku Haasma, Henri Erik Tammai, Rudolf Toltsberg
 

Read more

Heleza

8. Heleza - 6

Written by: Karl Killing, Helena Põldmaa
 

Read more

Uku Suviste

9. Uku Suviste - The Lucky One

Place: 1Written by: Uku Suviste, Sharon Vaughn
Points: 0 

Read more

Jüri Pootsmann

11. Jüri Pootsmann - Magus melanhoolia

Place: 1Written by: Jüri Pootsmann, Joonas Mattias Sarapuu, Jana Hallas, Aleksi Liski
Points: 0 

Read more

Suured tüdrukud

12. Suured tüdrukud - Heaven's Not That Far Tonight

Place: 1Written by: Koit Toome, Gevin Niglas, Karl Killing
Points: 0 

Read more

Laulukonkursil osalemisega seotud sündmuste ajad:

1. Laul ei tohi olla osalejate või kolmandate isikute poolt avalikustatud (avaldatud või üldsusele suunatud) enne 07.12.2020
2. Esitaja sünniaeg ei tohi olla hilisem kui 15.05.2005
3. Laulude esitamise tähtaeg 01.09.-06.11.2020 kell 12:00
4. Eelvooru valimistulemused avalikustatakse hiljemalt 12.11.2020
5. Koosolek - kohtumine poolfinalistidega 13.11.2020 kell 12:00
6. Lavashow koosolek 07.-09.12.2020
7. Poolfinaalide laulude videod antakse üle hiljemalt 26.11.2020
8. ERR avalikustab laulud hiljemalt 05.12.2020
9. Terevisiooni live 06.01.-06.02.2021
10. Osalemislepingud sõlmitakse hiljemalt 07.12.2020
11. 1. poolfinaali otsesaade ja proovid 17.-18.02.2021
12. 2. poolfinaali otsesaade ja proovid 19.-20.02.2021
13. Finaali proovid 04.03.-06.03.2021
14. Finaalkontsert 06.03.2021
15. Eurovisiooni lauluvõistluse poolfinaalid toimuvad 18.05.2021 ja 20.05.2021
16. Eurovisiooni lauluvõistluse finaal toimub 22.05.2021
Video: Egert Milder - Free Again (Estonia NF 2021)
Get connected!
The ultimate mobile App allowing you to rate your favorite Eurovision songs in a totally new & connected way!
History
1967.jpg