logo
logo
eurolaul
vote
big poll

EESTI LAUL 2019

Saku Suurhall 16.02.19

Hosts

Ott Sepp, Piret Krumm ja finaalis Karl-Erik Taukar

Voting

I round: 50/50 mix of jury and televote.
II round: televoting.

Position in ESC

Jury favorite

Stefan

Final

Sissi

1. Sissi - Strong

Place: 4Composer(s): Karl-Ander Reismann, Sissi Nylia Benita
Points: 14Song writer(s): Sissi Nylia Benita

Read more

Lumevärv ft. INGA

2. Lumevärv ft. INGA - Milline päev

Place: 5Composer(s): Margus Piik, Kermo Hert
Points: 12Song writer(s): Jana Hallas

Read more

Victor Crone

3. Victor Crone - Storm

Place: 3, place in round II: 1Composer(s): Stig Rästa, Vallo Kikas, Victor Crone
Points: 14, votes in round II: 23270Song writer(s): Stig Rästa, Victor Crone, Fred Krieger

Read more

Kerli Kivilaan

4. Kerli Kivilaan - Cold Love

Place: 9Composer(s): Kerli Kivilaan, Egert Milder, Andres Kõpper
Points: 7Song writer(s): Kerli Kivilaan, Egert Milder, Andres Kõpper

Read more

xtra basic & Emily J

5. xtra basic & Emily J - Hold Me Close

Place: 12Composer(s): Andrei Zevakin, Igor Volhonski
Points: 0Song writer(s): Andrei Zevakin, Igor Volhonski

Read more

Kadiah

6. Kadiah - Believe

Place: 10Composer(s): Kadi Poll
Points: 6Song writer(s): Kadi Poll

Read more

Synne Valtri

7. Synne Valtri - I'll Do It My Way

Place: 11Composer(s): Sünne Valtri
Points: 4Song writer(s): Sünne Valtri

Read more

Stefan

8. Stefan - Without You

Place: 1, place in round II: 3Composer(s): Stefan Airapetjan, Karl-Ander Reismann
Points: 19, votes in round II: 12380Song writer(s): Stefan Airapetjan

Read more

The Swingers, Tanja & Birgit

9. The Swingers, Tanja & Birgit - High Heels In The Neighbourhood

Place: 7Composer(s): Tanja Mihhailova, Timo Vendt, Mihkel Mattisen
Points: 9Song writer(s): Tanja Mihhailova, Mihkel Mattisen

Read more

Uku Suviste

10. Uku Suviste - Pretty Little Liar

Place: 2, place in round II: 2Composer(s): Uku Suviste, Oliver Mazurtshak
Points: 15, votes in round II: 15498Song writer(s): Uku Suviste, Oliver Mazurtshak

Read more

Inger

11. Inger - Coming Home

Place: 6Composer(s): Inger Fridolin, Karl-Ander Reismann
Points: 9Song writer(s): Inger Fridolin, Karl-Ander Reismann

Read more

Sandra Nurmsalu

12. Sandra Nurmsalu - Soovide puu

Place: 8Composer(s): Priit Pajusaar, Sandra Nurmsalu
Points: 7Song writer(s): Aapo Ilves

Read more

First semifinal

The Swingers

1. The Swingers, Tanja & Birgit - High Heels In The Neighbourhood

Place: 4Composer(s): Tanja Mihhailova, Timo Vendt, Mihkel Mattisen
Points: 13Song writer(s): Tanja Mihhailova, Mihkel Mattisen

Read more

Marko Kaar

2. Marko Kaar - Smile

Place: 12Composer(s): Marko Kaar, Egert Kanep
Points: 0Song writer(s): Marko Kaar

Read more

xtra basic & Emily J

3. xtra basic & Emily J - Hold Me Close

Place: 8, place in round II: 2Composer(s): Andrei Zevakin, Igor Volhonski
Points: 7, votes in round II: 1202Song writer(s): Andrei Zevakin, Igor Volhonski

Read more

Johanna Eendra

4. Johanna Eendra - Miks sa teed nii?

Place: 10, place in round II: 6Composer(s): Johanna Eendra
Points: 4, votes in round II: 494Song writer(s): Johanna Eendra, Joosep Eendra

Read more

Stefan

5. Stefan - Without You

Place: 2Composer(s): Stefan Airapetjan, Karl-Ander Reismann
Points: 20Song writer(s): Stefan Airapetjan

Read more

Sandra Nurmsalu

6. Sandra Nurmsalu - Soovide puu

Place: 5, place in round II: 1Composer(s): Priit Pajusaar, Sandra Nurmsalu
Points: 9, votes in round II: 1736Song writer(s): Aapo Ilves

Read more

Jennifer Cohen

7. Jennifer Cohen - Little Baby El

Place: 6, place in round II: 3Composer(s): Chris Hierro, Jennifer Marisse Cohen, Luisa Lõhmus
Points: 8, votes in round II: 1102Song writer(s): Jennifer Marisse Cohen, Luisa Lõhmus

Read more

Sofia Rubina-Hunter

8. Sofia Rubina feat. Janika Tenn - Deep Water

Place: 7, place in round II: 4Composer(s): Sofia Rubina-Hunter, Janika Tenn
Points: 8, votes in round II: 1073Song writer(s): Oljana Kallson

Read more

Öed

9. Öed - Öhuloss

Place: 9, place in round II: 5Composer(s): Tuuli Rand, Kristel Aaslaid, Bert Prikenfeld, Egert Milder
Points: 7, votes in round II: 854Song writer(s): Tuuli Rand, Kristel Aaslaid, Bert Prikenfeld, Egert Milder

Read more

Victor Crone

10. Victor Crone - Storm

Place: 1Composer(s): Stig Rästa, Vallo Kikas, Victor Crone
Points: 22Song writer(s): Stig Rästa, Victor Crone, Fred Krieger

Read more

Ranele

11. Ranele - Supernova

Place: 11, place in round II: 7Composer(s): Marek Rosenberg, Lauri Lembinen, Marco Margna
Points: 0, votes in round II: 325Song writer(s): Anne Loho

Read more

Inger

12. Inger - Coming Home

Place: 3Composer(s): Inger Fridolin, Karl-Ander Reismann
Points: 18Song writer(s): Inger Fridolin, Karl-Ander Reismann

Read more

Second semifinal

Synne Valtri

1. Synne Valtri - I'll Do It My Way

Place: 7, place in round II: 1Composer(s): Sünne Valtri
Points: 9, votes in round II: 2828Song writer(s): Sünne Valtri

Read more

Iseloomad

2. Iseloomad - Kaks miinust

Place: 9, place in round II: 8Composer(s): Vilho Meier
Points: 5, votes in round II: 394Song writer(s): Siim Randveer

Read more

Lumevärv ft. INGA

3. Lumevärv ft. INGA - Milline päev

Place: 5, place in round II: 2Composer(s): Margus Piik, Kermo Hert
Points: 12, votes in round II: 2284Song writer(s): Jana Hallas

Read more

Sissi

4. Sissi - Strong

Place: 4Composer(s): Karl-Ander Reismann, Sissi Nylia Benita
Points: 13Song writer(s): Sissi Nylia Benita

Read more

Cätlin Mägi & Jaan Pehk

5. Cätlin Mägi & Jaan Pehk - Parmumäng

Place: 10, place in round II: 6Composer(s): Cätlin Mägi
Points: 5, votes in round II: 778Song writer(s): Jaan Pehk

Read more

Kadiah

6. Kadiah - Believe

Place: 3Composer(s): Kadi Poll
Points: 13Song writer(s): Kadi Poll

Read more

Kaia Tamm

7. Kaia Tamm - Wo sind die Katzen?

Place: 12, place in round II: 5Composer(s): Kaia Tamm
Points: 2, votes in round II: 1023Song writer(s): Kaia Tamm

Read more

Kerli Kivilaan

8. Kerli Kivilaan - Cold Love

Place: 2Composer(s): Kerli Kivilaan, Egert Milder, Andres Kõpper
Points: 17Song writer(s): Kerli Kivilaan, Egert Milder, Andres Kõpper

Read more

Grete Paia

9. Grete Paia - Kui isegi kaotan

Place: 6, place in round II: 4Composer(s): Grete Paia, Mihkel Mattisen, Timo Vendt
Points: 10, votes in round II: 1230Song writer(s): Grete Paia, Mihkel Mattisen, Kerli Puusepp

Read more

Lacy Jay

10. Lacy Jay - Halleluja

Place: 8, place in round II: 3Composer(s): Ago Teppand, Lacy Nicole Jones, Hugo Martin Maasikas
Points: 7, votes in round II: 2009Song writer(s): Ago Teppand, Lacy Nicole Jones

Read more

Around The Sun

11. Around The Sun - Follow Me Back

Place: 11, place in round II: 7Composer(s): Daniel Rukovitškin
Points: 4, votes in round II: 629Song writer(s): Georg Eessaar

Read more

Uku Suviste

12. Uku Suviste - Pretty Little Liar

Place: 1Composer(s): Uku Suviste, Oliver Mazurtshak
Points: 22Song writer(s): Uku Suviste, Oliver Mazurtshak

Read more

Esimene poolfinaal

Esimese poolfinali esimeses voorus helistasid televaatajad kokku 23 372 korda ja teises voorus 7038 korda.

# Esitaja Title Žürii Rahvas Points Round 2 Round 2 koht
1 Victor Crone Storm 82 10 6346 12 22    
2 Stefan Without You 86 12 2668 8 20    
3 Inger Coming Home 74 8 3841 10 18    
4 The Swingers, Tanja & Birgit High Heels In The Neighbourhood 45 6 2088 7 13    
5 Sandra Nurmsalu Soovide puu 37 4 1677 5 9 1736 1
6 Jennifer Cohen Little Baby El 42 5 1083 3 8 1102 3
7 Sofia Rubina feat. Janika Tenn Deep Water 48 7 747 1 8 1073 4
8 xtra basic & Emily J Hold Me Close 25 1 1802 6 7 1202 2
9 Öed Öhuloss 36 3 1219 4 7 854 5
10 Johanna Eendra Miks sa teed nii? 34 2 796 2 4 494 6
11 Ranele Supernova 8 0 666 0 0 325 7
12 Marko Kaar Smile 5 0 439 0 0 252 8

Teine poolfinaal

Esimese poolfinali esimeses voorus helistasid televaatajad kokku 23 633 korda ja teises voorus 11 175 korda.

# Esitaja Title Žürii Rahvas Points Round 2 Round 2 koht
1 Uku Suviste Pretty Little Liar 71 10 4635 12 22    
2 Kerli Kivilaan Cold Love 75 12 1488 5 17    
3 Kadiah Believe 49 6 2663 7 13    
4 Sissi Strong 55 7 2557 6 13    
5 Lumevärv ft. INGA Milline päev 58 8 1386 4 12 2284 2
6 Grete Paia Kui isegi kaotan 22 0 2752 10 10 1230 4
7 Synne Valtri I'll Do It My Way 28 1 2729 8 9 2828 1
8 Lacy Jay Halleluja 35 3 1467 4 7 2009 3
9 Iseloomad Kaks miinust 38 5 762 0 5 394 8
10 Cätlin Mägi & Jaan Pehk Parmumäng 35 2 1240 3 5 778 6
11 Around The Sun Follow Me Back 36 4 842 0 4 629 7
12 Kaia Tamm Wo sind die Katzen? 20 0 1112 2 2 1023 5

Finaal

Finaali esimeses voorus helistasid televaatajad kokku 54 896 korda ja teises voorus 51 148 korda.

# Esitaja Title 1 2 3 4 5 6 7 Žürii Rahvas Points
1 Stefan Without You 7 8 7 12 12 12 12 70 12 6132 7 19
2 Uku Suviste Pretty Little Liar 12 1 3 7 1 8 4 36 5 8987 10 15
3 Victor Crone Storm 5 4 2 3 2 3 6 25 2 15 513 12 14
4 Sissi Strong 3 10 8 6 6 10 3 46 8 2990 6 14
5 Lumevärv ft. INGA Milline päev 4 12   8 10 4 8 46 10 2188 2 12
6 Inger Coming Home   5 12 2     5 24 1 6904 8 9
7 The Swingers, Tanja & Birgit High Heels In The Neighbourhood 10   1 1 8 5 1 26 4 2737 5 9
8 Sandra Nurmsalu Soovide puu 8 2 10 5 5   10 40 6 1914 1 7
9 Kerli Kivilaan Cold Love 1 7 5 10 7 6 7 43 7 1481 0 7
10 Kadiah Believe 6 3 6   3 7   25 3 2287 3 6
11 Synne Valtri I'll Do It My Way 2         2   4 0 2323 4 4
12 xtra basic & Emily J Hold Me Close   6 4 4 4 1 2 21 0 1440 0 0

Finaali Jury

1 = Stig Karlsen (Norway),
2 = AFSHeen (USA),
3 = Guna Zučika (Latvia),
4 = Ben Camp (USA),
5 = Cyrus Saidi (USA),
6 = Lörinc Bubno (Hungary),
7 = Josh Cumbee (USA)

Video: Hatari - Hatrið mun sigra (Iceland 2019)
Get connected!
The ultimate mobile App allowing you to rate your favorite Eurovision songs in a totally new & connected way!
History
1978.jpg