logo
logo
eurolaul
vote
big poll

EESTI LAUL 2015

Final

Luisa Värk

1. Luisa Värk - Minu päike

Place: 10Written by: Mikk Tammepõld, Luisa Värk
Points: 3 

Read more

Maia Vahtramäe

2. Maia Vahtramäe - Üle vesihalli taeva

Place: 9Written by: Olav Osolin
Points: 5 

Read more

Elina Born & Stig Rästa

3. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday

Place: 1, place in round II: 1Written by: Stig Rästa
Points: 20, votes in round II: 71429 

Read more

Kali Briis Band

4. Kali Briis Band - Idiot

Place: 7Written by: Alan Olonen
Points: 9 

Read more

Robin Juhkental & The Big Bangers

5. Robin Juhkental & The Big Bangers - Troubles

Place: 6Written by: Robin Juhkental & The Big Bangers
Points: 10 

Read more

Daniel Levi

6. Daniel Levi - Burning Lights

Place: 2, place in round II: 2Written by: Daniel Levi Viinalass
Points: 17, votes in round II: 11754 

Read more

Elisa Kolk

7. Elisa Kolk - Superlove

Place: 3, place in round II: 3Written by: Vahur Valgmaa
Points: 14, votes in round II: 7234 

Read more

The Blurry Lane

8. The Blurry Lane - Exceptional

Place: 8Written by: Kristina Bianca Rantala
Points: 7 

Read more

Elephants From Neptune

9. Elephants From Neptune - Unriddle Me

Place: 4Written by: Jon-Arnold Mikiver, Robert Linna, Rain Joona, Markko Reinberg
Points: 13 

Read more

Triin Niitoja & John4

10. Triin Niitoja & John4 - This Is Our Choice

Place: 5Written by: Jaanus Saago, Triin Niitoja
Points: 12 

Read more

First semifinal

Karl-Erik Taukar

1. Karl-Erik Taukar - Päev korraga

Place: 6Written by: Karl-Erik Taukar, Mark-Eric Kammiste, Fred Krieger
Points: 12 

Read more

Miina

2. Miina - Kohvitassi lugu

Place: 10Written by: Miina Rikka
Points: 4 

Read more

The Blurry Lane

3. The Blurry Lane - Exceptional

Place: 3Written by: Kristina Bianca Rantala
Points: 13 

Read more

Liis Lemsalu & Egert Milder

4. Liis Lemsalu & Egert Milder - Hold On

Place: 7Written by: Liis Lemsalu, Madis Lett, Egert Milder, Henri Kuusk, Rob Montes
Points: 9 

Read more

Airi Vipulkumar Kansar

5. Airi Vipulkumar Kansar - Saatuse laul

Place: 9Written by: Urmas Kõiv, Anneli Kõiv
Points: 5 

Read more

Maia Vahtramäe

6. Maia Vahtramäe - Üle vesihalli taeva

Place: 4Written by: Olav Osolin
Points: 13 

Read more

Robin Juhkental & The Big Bangers

7. Robin Juhkental & The Big Bangers - Troubles

Place: 5Written by: Robin Juhkental & The Big Bangers
Points: 13 

Read more

Elephants From Neptune

8. Elephants From Neptune - Unriddle Me

Place: 2Written by: Jon-Arnold Mikiver, Robert Linna, Rain Joona, Markko Reinberg
Points: 14 

Read more

Elisa Kolk

9. Elisa Kolk - Superlove

Place: 1Written by: Vahur Valgmaa
Points: 19 

Read more

Bluestocking

10. Bluestocking - Kordumatu

Place: 8Written by: Maria Soikonen
Points: 8 

Read more

Second semifinal

Wilhelm

1. Wilhelm - Light Up Your Mind

Place: 8Written by: Anett Kulbin, Paul Neitsov, Jorven Viilik
Points: 9 

Read more

Kruus

2. Kruuv - Tiiu talu tütreke

Place: 6Written by: Allan Kasuk
Points: 9 

Read more

Demie feat. Janice

3. Demie feat. Janice - Kuum

Place: 10Written by: Raimo Ugast, Jaanika Merelaht
Points: 5 

Read more

NimmerSchmidt

4. NimmerSchmidt - Kellega ma tutvusin?

Place: 7Written by: Fredy Schmidt, Andero Nimmer
Points: 9 

Read more

Elina Born & Stig Rästa

5. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday

Place: 1Written by: Stig Rästa
Points: 20 

Read more

Daniel Levi

6. Daniel Levi - Burning Lights

Place: 2Written by: Daniel Levi Viinalass
Points: 16 

Read more

Triin Niitoja & John4

7. Triin Niitoja & John4 - This Is Our Choice

Place: 3Written by: Jaanus Saago, Triin Niitoja
Points: 13 

Read more

Kali Briis Band

8. Kali Briis Band - Idiot

Place: 4Written by: Alan Olonen
Points: 13 

Read more

Luisa Värk

9. Luisa Värk - Minu päike

Place: 5Written by: Mikk Tammepõld, Luisa Värk
Points: 10 

Read more

Mari

10. Mari - Kolm päeva tagasi

Place: 9Written by: Mariliis Jõgeva
Points: 6 

Read more

Esimene poolfinaal

Hääletajaid oli 18 507.

ˇüriisse kuulusid 1 = Owe Petersell, 2 = Mare Väljataga, 3 = Alar Kotkas, 4 = Peedu Kass, 5 = Erik Morna, 6 = Marie M Vaigla, 7 = Valner Valme, 8 = Grete Paia, 9 = Koit Toome, 10= Sander Mölder, 11 = Anneliis Kits.

# Title Esitaja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ˇürii Rahvas Points
1 Superlove Elisa Kolk 9 9 9 2 9 4 7 9 10 6 8 82 9 4263 10 19
2 Unriddle Me Elephants From Neptune 8 7 10 10 10 10 9 10 8 8 10 100 10 1207 4 14
3 Exceptional The Blurry Lane 4 8 6 4 1 3 4 4 5 3 6 48 4 2657 9 13
4 Üle vesihalli taeva Maia Vahtramäe 6 4 3 6 7 2 8 6 4 4 3 53 5 2444 8 13
5 Troubles Robin Juhkental & The Big Bangers 5 10 4 8 6 9 10 5 6 9 9 81 8 1377 5 13
6 Päev korraga Karl-Erik Taukar 3 3 7 7 4 6 1 7 9 7 5 59 6 1522 6 12
7 Hold on Liis Lemsalu & Egert Milder 10 5 8 9 5 7 5 8 7 10 7 81 7 1115 2 9
8 Kordumatu Bluestocking 1 1 2 1 8 1 2 1 1 1 1 20 1 2017 7 8
9 Saatuse laul Airi Vipulkumar Kansar 2 2 5 3 3 8 6 2 2 2 2 37 2 1186 3 5
10 Kohvitassi lugu Miina 7 6 1 5 2 5 3 3 3 5 4 44 3 719 1 4

Teine poolfinaal

Hääletajaid oli 38 094.

ˇüriisse kuulusid 1 = Owe Petersell, 2 = Mare Väljataga, 3 = Alar Kotkas, 4 = Peedu Kass, 5 = Erik Morna, 6 = Marie M Vaigla, 7 = Valner Valme, 8 = Grete Paia, 9 = Koit Toome, 10= Sander Mölder, 11 = Anneliis Kits.

# Title Esitaja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ˇürii Rahvas Points
1 Goodbye to Yesterday Elina Born ja Stig Rästa 10 9 8 10 9 8 9 9 10 10 7 99 10 23966 10 20
2 Burning Lights Daniel Levi 3 10 10 5 6 7 7 8 9 4 6 75 7 3524 9 16
3 This Is Our Choice Triin Niitoja & John4 7 5 7 6 5 4 3 7 7 5 4 60 5 2240 8 13
4 Idiot Kali Briis Band 9 8 4 9 7 5 10 4 1 9 10 76 9 1174 4 13
5 Minu päike Luisa Värk 6 7 6 3 4 2 1 6 2 1 5 43 4 1572 6 10
6 Tiiu talu tütreke Kruuv 1 2 1 2 1 6 5 5 5 7 3 38 2 1601 7 9
7 Kellega ma tutvusin? NimmerSchmidt 2 4 3 7 8 9 6 3 4 8 9 63 6 980 3 9
8 Light Up Your Mind Wilhelm 8 6 9 8 2 10 2 10 6 6 8 75 8 766 1 9
9 Kolm päeva tagasi Mari 5 1 5 4 3 3 4 2 3 3 1 34 1 1420 5 6
10 Kuum Demie feat. Janice 4 3 2 1 10 1 8 1 8 2 2 42 3 851 2 5

Finaal

Finaali esimeses voorus helistasid televaatajad kokku 76 807 korda, teises voorus 90 417 korda.

# Title Esitaja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ˇürii Rahvas Points
1 Goodbye to Yesterday Elina Born ja Stig Rästa 9 9 10 9 7 7 5 7 10 6 10 89 10 44974 10 20
2 Burning Lights Daniel Levi 3 8 3 10 10 6 9 5 7 10 9 80 8 7369 9 17
3 Superlove Elisa Kolk 7 7 5 8 2 5 8 3 3 4 7 59 6 5951 8 14
4 Unriddle Me Elephants From Neptune 10 10 6 7 6 10 7 10 9 8 5 88 9 2211 4 13
5 This Is Our Choice Triin Niitoja & John4 4 2 2 4 1 3 10 6 4 9 8 53 5 4736 7 12
6 Troubles Robin Juhkental & The Big Bangers 6 6 9 2 9 9 6 9 8 7 6 77 7 1791 3 10
7 Idiot Kali Briis Band 8 4 8 1 4 4 3 8 6 5 2 53 4 2217 5 9
8 Exceptional The Blurry Lane 1 1 1 5 5 1 2 4 2 1 1 24 1 4360 6 7
9 Üle vesihalli taeva Maia Vahtramäe 2 5 7 6 8 8 4 1 1 2 4 48 3 1699 2 5
10 Minu päike Luisa Värk 5 3 4 3 3 2 1 2 5 3 3 34 2 1499 1 3

Finaali Jury

1 = Genka, 2 = Ines, 3 = Ingrid Kohtla, 4 = Kristjan Hirmo, 5 = Els Himma, 6 = Priit Hõbemägi, 7 = Koit Raudsepp, 8 = Iiris, 9 = Reigo Ahven, 10 = Kristjan Randalu, 11 = Tanja.

Video: Stefan - Without You (Estonia NF 2019)
Get connected!
The ultimate mobile App allowing you to rate your favorite Eurovision songs in a totally new & connected way!
History
2004.jpg
© 2006 - 2018 eurovisioon.ee is an unofficial fan site. The official website is here.
Generated in 0.042 seconds. | Egon Tinno | info@eurovisioon.ee | Contact | RSS | Site Map