logo
logo
eurolaul
vote
big poll

EESTI LAUL 2013

Final

Rolf Roosalu

1. Rolf Roosalu - With U

Place: 9Written by: Rolf Roosalu
Points: 7 

Read more

Liisi Koikson and Söörömöö

2. Liisi Koikson ja Söörömöö - Üle vee

Place: 5Written by: Immi
Points: 10 

Read more

Rasmus Rändvee & Facelift Deer

3. Rasmus Rändvee & Facelift Deer - Dance

Place: 7Written by: Rasmus Rändvee, Paal Piller, Karl Kallas
Points: 9 

Read more

Elina Born

4. Elina Born - Enough

Place: 8Written by: Stig Rästa, Fred Krieger
Points: 8 

Read more

Põhja-Tallinn

5. Põhja-Tallinn - Meil on aega veel

Place: 6Written by: Jaanus Saks, Mark Eric Kammiste, Alvar-Risto Vürst
Points: 9 

Read more

Kõrsikud

6. Kõrsikud - Suuda öelda ei

Place: 4Written by: Andrus Albrecht, Alari Piispea, Lauri Liivak, Jaan Pehk
Points: 16 

Read more

Birgit Õigemeel

7. Birgit Õigemeel - Et uus saaks alguse

Place: 1, place in round II: 1Written by: Mihkel Mattisen, Silvia Soro
Points: 17, votes in round II: 30333 

Read more

Teele & Tuuli & Ula

8. Teele & Tuuli & Ula - Ring The Alarm

Place: 10Written by: Priit Uustulnd, Teele Viira
Points: 2 

Read more

Winny Puhh

9. Winny Puhh - Meiecundimees üks Korsakov läks eile Lätti

Place: 3Written by: Silver Lepaste, Indrek Vaheoja
Points: 16 

Read more

Grete Paia

10. Grete Paia - Päästke noored hinged

Place: 2, place in round II: 2Written by: Grete Paia, Sven Lõhmus
Points: 16, votes in round II: 29014 

Read more

First semifinal

Armastus

1. Armastus - Young Girl

Place: 7Written by: Jaan Tätte juunior, Taavi Tulev
Points: 9 

Read more

Marilyn Jurman

2. Marilyn Jurman - Moving To Mmm

Place: 9Written by: Marilyn Jurman, Karl Kanter
Points: 5 

Read more

Winny Puhh

3. Winny Puhh - Meiecundimees üks Korsakov läks eile Lätti

Place: 1Written by: Silver Lepaste, Indrek Vaheoja
Points: 18 

Read more

Sarah

4. Sarah - Taevas valgeks läeb

Place: 10Written by: Sirli Hiius, Mathura
Points: 2 

Read more

Teele & Tuuli & Ula

5. Teele & Tuuli & Ula - Ring The Alarm

Place: 5Written by: Priit Uustulnd, Teele Viira
Points: 13 

Read more

Rosanna Lints

6. Rosanna Lints - Follow Me

Place: 6Written by: Rolf Roosalu, Kristel Aaslaid, Mattias Hapsal
Points: 10 

Read more

Grete Paia

7. Grete Paia - Päästke noored hinged

Place: 3Written by: Grete Paia, Sven Lõhmus
Points: 15 

Read more

Elina Born

8. Elina Born - Enough

Place: 4Written by: Stig Rästa, Fred Krieger
Points: 14 

Read more

Kõrsikud

9. Kõrsikud - Suuda öelda ei

Place: 2Written by: Andrus Albrecht, Alari Piispea, Lauri Liivak, Jaan Pehk
Points: 18 

Read more

Anisa

10. Anisa - The Missing Thing

Place: 8Written by: Alar Kotkas, Pearu Paulus, Ilmar Laisaar, Jana Hallas
Points: 6 

Read more

Second semifinal

Liisi Koikson and Söörömöö

1. Liisi Koikson ja Söörömöö - Üle vee

Place: 3Written by: Immi
Points: 12 

Read more

Birgit Õigemeel

2. Birgit Õigemeel - Et uus saaks alguse

Place: 5Written by: Mihkel Mattisen, Silvia Soro
Points: 11 

Read more

Tenfold Rabbit

3. Tenfold Rabbit - Balance Of Water & Stone

Place: 8Written by: Andres Kõpper, Meelik Samel, Martin Petermann
Points: 11 

Read more

Liis Lemsalu

4. Liis Lemsalu - Uhhuu

Place: 9Written by: Rene Puura, Liis Lemsalu
Points: 10 

Read more

Marie Vaigla

5. Marie Vaigla - Maybe

Place: 7Written by: Raul Vaigla, Marie Vaigla
Points: 11 

Read more

Rasmus Rändvee & Facelift Deer

6. Rasmus Rändvee & Facelift Deer - Dance

Place: 2Written by: Rasmus Rändvee, Paal Piller, Karl Kallas
Points: 12 

Read more

Rolf Roosalu

7. Rolf Roosalu - With U

Place: 1Written by: Rolf Roosalu
Points: 12 

Read more

Flank

8. Flank - Missing Light

Place: 6Written by: Tõnn Tobreluts, Tauno Tamm, Keio Münti
Points: 11 

Read more

Neogeen

9. Neogeen - Lune Sournoise

Place: 10Written by: Raido Lilleberg, Kalle Raudmets, Mare Sabolotny
Points: 9 

Read more

Põhja-Tallinn

10. Põhja-Tallinn - Meil on aega veel

Place: 4Written by: Jaanus Saks, Mark Eric Kammiste, Alvar-Risto Vürst
Points: 11 

Read more

Esimene poolfinaal

Hääletajaid oli 17 161.

ˇüriisse kuulusid Lenna Kuurmaa, Valner Valme, Mart Niineste, Ithaka Maria, Owe Petersell, Kadri Vooran, Janek Murd, Olav Osolin, Kristo Rajasaare, Els Himma ja Heini Vaikmaa.

# Title Esitaja ˇürii Rahvas Points
1 Meiecundimees üks Korsakov
läks eile Lätti
Winny Puhh 9 3067 9 18
2 Suuda öelda ei Kõrsikud  10 2654 8 18
3 Päästke noored hinged Grete Paia 5 3322 10 15
4 Enough Elina Born  7 2306 7 14
5 Ring The Alarm Teele & Tuuli & Ula 8  1092 5 13
6 Follow Me Rosanna Lints 4 1696 6 10
7 Young Girl Armastus 6 944 3 9
8 The Missing Thing Anisa 2 1008 4 6
9 Moving To Mmm Marilyn Jurman 3 693 2 5
10 Taevas valgeks läeb Sarah  1  379 1 2

 

Teine poolfinaal

Hääletajaid oli 23 831.

ˇüriisse kuulusid Lenna Kuurmaa, Valner Valme, Mart Niineste, Ithaka Maria, Owe Petersell, Kadri Vooran, Janek Murd, Olav Osolin, Kristo Rajasaare, Els Himma ja Heini Vaikmaa.

# Title Esitaja ˇürii Rahvas Points
1 With U Rolf Roosalu 4 2813 8 12
2 Dance Rasmus Rändvee & Facelift Deer 5 2519 7 12
3 Üle vee Liisi Koikson ja Söörömöö 8  1731 4 12
4 Meil on aega veel Põhja-Tallinn 1  5415 10 11
5 Et uus saaks alguse Birgit Õigemeel 2 3682 9 11
6 Missing Light Flank 6 1791 5 11
7 Maybe Marie Vaigla 9 1269 2 11
8 Balance Of Water & Stone Tenfold Rabbit 10  1001 1 11
9 Uhhuu Liis Lemsalu 7  1381 3 10
10 Lune Sournoise Neogeen 3 2229 6 9

 

Finaal

Finaali esimeses voorus helistasid televaatajad kokku 60 284 korda, teises voorus 59 347 korda.

# Title Esitaja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ˇürii Rahvas Points
1 Et uus saaks alguse Birgit Õigemeel 10 10 6 5 6 9 4 7 9 5 5 76 9 9703 8 17
2 Päästke noored hinged Grete Paia 5 8 2 10 10 2 8 3 6 3 8 65 6 12292 10 16
3 Meiecundimees üks Korsakov läks eile Lätti Winny Puhh 1 2 10 8 8 6 3 9 1 7 10 65 7 9800 9 16
4 Suuda öelda ei Kõrsikud 8 9 9 3 9 8 2 8 10 10 9 85 10 4964 6 16
5 Üle vee Liisi Koikson ja Söörömöö 9 6 5 6 2 10 10 10 8 6 3 75 8 2593 2 10
6 Meil on aega veel Põhja-Tallinn 6 7 7 1 4 1 1 5 2 4 4 42 2 5957 7 9
7 Dance Rasmus Rändvee & Facelift Deer 3 1 1 9 5 4 7 6 5 9 6 56 5 4062 4 9
8 Enough Elina Born 4 4 3 4 7 3 6 4 7 8 2 52 3 4935 5 8
9 With U Rolf Roosalu 7 5 8 7 1 5 9 1 4 1 7 55 4 3973 3 7
10 Ring The Alarm Teele & Tuuli & Ula 2 3 4 2 3 7 5 2 3 2 1 34 1 2005 1 2

Finaali Jury

1 = Olav Ehala, 2 = Sandra Nurmsalu, 3 = Marten Kuningas, 4 = Tõnis Kahu, 5 = Toomas Puna, 6 = Sofia Rubina, 7 = Owe Petersell, 8 = Reigo Ahven, 9 = Marju Länik, 10 = Toomas Olljum, 11 = Erik Morna.

Video: Ieva Zasimauskaitė - When We’re Old (Lithuania 2018)
Get connected!
The ultimate mobile App allowing you to rate your favorite Eurovision songs in a totally new & connected way!
History
2001.jpg
© 2006 - 2018 eurovisioon.ee is an unofficial fan site. The official website is here.
Generated in 0.033 seconds. | Egon Tinno | info@eurovisioon.ee | Contact | RSS | Site Map