logo
logo
eurolaul
vote
big poll

64. Eurovisiooni Lauluvõistlus aastal 2019

Korraldaja

IL Iisrael

Linn

Tel Aviv

Toimumiskoht

Expo Tel Aviv

Osalejate arv

41

Hindamine

Žürii ja telefonihääletuse punktid eraldi nii poolfinaalides kui ka finaalis.

Esimene poolfinaal

14.05.2019

Teine poolfinaal

16.05.2019

Finaal

18.05.2019

Õhtujuhid

Bar Refaeli, Erez Tal, Assi Azar & Lucy Ayoub

Finaal

# Riik Esitaja Laul Punkte Koht Pilt Video
1 MT Malta Michela Pace Chameleon 107 14 Michela Pace Michela Pace - Chameleon (Malta 2019)
2 AL Albaania Jonida Maliqi Ktheju tokės 90 17 Jonida Maliqi Jonida Maliqi - Ktheju Tokės (Albaania 2019)
3 CZ Tšehhi Lake Malawi Friend Of A Friend 157 11 Lake Malawi Lake Malawi - Friend Of A Friend (Tšehhi 2019)
4 DE Saksamaa S!sters Sister 24 25 S!sters S!sters - Sister (Saksamaa 2019)
5 RU Venemaa Sergey Lazarev Scream 370 3 Sergey Lazarev Sergey Lazarev - Scream (Venemaa 2019)
6 DK Taani Leonora Love Is Forever 120 12 Leonora Leonora - Love Is Forever (Taani 2019)
7 SM San Marino Serhat Say Na Na Na 77 19 Serhat Serhat - Say Na Na Na (San Marino 2019)
8 MK Põhja-Makedoonia Tamara Todevska Proud 305 7 Tamara Todevska Tamara Todevksa - Proud (Põhja-Makedoonia 2019)
9 SE Rootsi John Lundvik Too Late For Love 334 5 John Lundvik John Lundvik - Too Late For Love (Rootsi 2019)
10 SI Sloveenia Zala Kralj & Gašper Šantl Sebi 105 15 Zala Kralj & Gašper Šantl Zala Kralj & Gašper Šantl - Sebi (Sloveenia 2019)
11 CY Küpros Tamta Replay 109 13 Tamta Tamta - Replay (Küpros 2019)
12 NL Holland Duncan Laurence Arcade 498 1 Duncan Laurence Duncan Laurence - Arcade (Holland 2019)
13 GR Kreeka Katerine Duska Better Love 74 21 Katerine Duska Katerine Duska - Better Love (Kreeka 2019)
14 IL Iisrael Kobi Marimi Home 35 23 Kobi Marimi Kobi Marimi - Home (Iisrael 2019)
15 NO Norra KEiiNO Spirit In The Sky 331 6 KEiiNO KEiiNO - Spirit In The Sky (Norra 2019)
16 GB Suurbritannia Michael Rice Bigger Than Us 11 26 Michael Rice Michael Rice - Bigger Than Us (Suurbritannia 2019)
17 IS Island Hatari Hatriš Mun Sigra 232 10 Hatari Hatari - Hatriš mun sigra (Island 2019)
18 EE Eesti Victor Crone Storm 76 20 Victor Crone Victor Crone - Storm (Eesti 2019)
19 BY Valgevene Zena Like It 31 24 Zena Zena - Like It (Valgevene 2019)
20 AZ Aserbaidžaan Chingiz Truth 302 8 Chingiz Chingiz - Truth (Aserbaidžaan 2019)
21 FR Prantsusmaa Bilal Hassani Roi 105 16 Bilal Hassani Bilal Hassani - Roi (Prantsusmaa 2019)
22 IT Itaalia Mahmood Soldi 472 2 Mahmood Mahmood - Soldi (Itaalia 2019)
23 RS Serbia Nevena Božović Kruna 89 18 Nevena Božović Nevena Božović - Kruna (Serbia 2019)
24 CH Šveits Luca Hänni She Got Me 364 4 Luca Hänni Luca Hänni - She Got Me (Šveits 2019)
25 AU Austraalia Kate Miller-Heidke Zero Gravity 284 9 Kate Miller-Heidke Kate Miller-Heidke - Zero Gravity (Austraalia 2019)
26 ES Hispaania Miki La Venda 54 22 Miki Miki - La Venda (Hispaania 2019)

Esimene poolfinaal

# Riik Esitaja Laul Punkte Koht Pilt Video
1 CY Küpros Tamta Replay 149 9 Tamta Tamta - Replay (Küpros 2019)
2 ME Montenegro D Mol Heaven 46 16 D Mol D Mol - Heaven (Montenegro 2019)
3 FI Soome Darude & Sebastian Rejman Look Away 23 17 Darude & Sebastian Rejman Darude feat. Sebastian Rejman - Look Away (Soome 2019)
4 PL Poola Tulia Fire of Love (Pali się) 120 11 Tulia Tulia - Fire Of Love (Pali się) (Poola 2019)
5 SI Sloveenia Zala Kralj & Gašper Šantl Sebi 167 6 Zala Kralj & Gašper Šantl Zala Kralj & Gašper Šantl - Sebi (Sloveenia 2019)
6 CZ Tšehhi Lake Malawi Friend Of A Friend 242 2 Lake Malawi Lake Malawi - Friend Of A Friend (Tšehhi 2019)
7 HU Ungari Joci Pįpai Az én apįm 97 12 Joci Pįpai Joci Pįpai - Az én apįm (Ungari 2019)
8 BY Valgevene Zena Like It 122 10 Zena Zena - Like It (Valgevene 2019)
9 RS Serbia Nevena Božović Kruna 156 7 Nevena Božović Nevena Božović - Kruna (Serbia 2019)
10 BE Belgia Eliot Wake Up 70 13 Eliot Eliot - Wake Up (Belgia 2019)
11 GE Gruusia Oto Nemsadze Keep On Going 62 14 Oto Nemsadze Oto Nemsadze - Keep On Going (Gruusia 2019)
12 AU Austraalia Kate Miller-Heidke Zero Gravity 261 1 Kate Miller-Heidke Kate Miller-Heidke - Zero Gravity (Austraalia 2019)
13 IS Island Hatari Hatriš Mun Sigra 221 3 Hatari Hatari - Hatriš mun sigra (Island 2019)
14 EE Eesti Victor Crone Storm 198 4 Victor Crone Victor Crone - Storm (Eesti 2019)
15 PT Portugal Conan Osķris Telemóveis 51 15 Conan Osķris Conan Osiris - Telemóveis (Portugal 2019)
16 GR Kreeka Katerine Duska Better Love 185 5 Katerine Duska Katerine Duska - Better Love (Kreeka 2019)
17 SM San Marino Serhat Say Na Na Na 150 8 Serhat Serhat - Say Na Na Na (San Marino 2019)

Teine poolfinaal

# Riik Esitaja Laul Punkte Koht Pilt Video
1 AM Armeenia Srbuk Walking out 49 16 Srbuk Srbuk - Walking out (Armeenia 2019)
2 IE Iirimaa Sarah McTernan 22 16 18 Sarah McTernan Sarah McTernan - 22 (Iirimaa 2019)
3 MD Moldova Anna Odobescu Stay 85 12 Anna Odobescu Anna Odobescu - Stay (Moldova 2019)
4 CH Šveits Luca Hänni She Got Me 232 4 Luca Hänni Luca Hänni - She Got Me (Šveits 2019)
5 LV Läti Carousel That Night 50 15 Carousel Carousel - That Night (Läti 2019)
6 RO Rumeenia Ester Peony On a Sunday 71 13 Ester Peony Ester Peony - On A Sunday (Rumeenia 2019)
7 DK Taani Leonora Love Is Forever 94 10 Leonora Leonora - Love Is Forever (Taani 2019)
8 SE Rootsi John Lundvik Too Late For Love 238 3 John Lundvik John Lundvik - Too Late For Love (Rootsi 2019)
9 AT Austria PĘNDA Limits 21 17 PĘNDA PĘNDA - Limits (Austria 2019)
10 HR Horvaatia Roko The Dream 64 14 Roko Roko - The Dream (Horvaatia 2019)
11 MT Malta Michela Pace Chameleon 157 8 Michela Pace Michela Pace - Chameleon (Malta 2019)
12 LT Leedu Jurijus Run With The Lions 93 11 Jurijus Jurij Veklenko - Run With The Lions (Leedu 2019)
13 RU Venemaa Sergey Lazarev Scream 217 6 Sergey Lazarev Sergey Lazarev - Scream (Venemaa 2019)
14 AL Albaania Jonida Maliqi Ktheju tokės 96 9 Jonida Maliqi Jonida Maliqi - Ktheju Tokės (Albaania 2019)
15 NO Norra KEiiNO Spirit In The Sky 210 7 KEiiNO KEiiNO - Spirit In The Sky (Norra 2019)
16 NL Holland Duncan Laurence Arcade 280 1 Duncan Laurence Duncan Laurence - Arcade (Holland 2019)
17 MK Põhja-Makedoonia Tamara Todevska Proud 239 2 Tamara Todevska Tamara Todevksa - Proud (Põhja-Makedoonia 2019)
18 AZ Aserbaidžaan Chingiz Truth 225 5 Chingiz Chingiz - Truth (Aserbaidžaan 2019)
Video: Carousel - That Night (Läti 2019)
Facebook
Mobiilirakendus, mille abil saate hinnata Eurovisiooni laule täiesti uuel viisil!
Ajalugu
1995.jpg