logo
logo
eurolaul
vote
big poll

63. Eurovisiooni Lauluvõistlus aastal 2018

Korraldaja

PT Portugal

Linn

Lissabon

Toimumiskoht

Altice Arena

Osalejate arv

43

Hindamine

Žürii ja telefonihääletuse punktid eraldi nii poolfinaalides kui ka finaalis.

Esimene poolfinaal

08.05.2018

Teine poolfinaal

10.05.2018

Finaal

12.05.2018

Õhtujuhid

Catarina Furtado, Daniela Ruah, Filomena Cautela, Sílvia Alberto

Finaal

# Riik Esitaja Laul Punkte Koht Pilt Video
1 UA Ukraina Mélovin Under The Ladder 130 17 Mélovin MELOVIN - Under The Ladder (Ukraina 2018)
2 ES Hispaania Amaia y Alfred Tu Canción 61 23 Amaia y Alfred Amaia y Alfred - Tu Canción (Hispaania 2018)
3 SI Sloveenia Lea Sirk Hvala, ne! 64 22 Lea Sirk Lea Sirk - Hvala, ne! (Sloveenia 2018)
4 LT Leedu Ieva Zasimauskaitė When We're Old 181 12 Ieva Zasimauskaitė Ieva Zasimauskaitė - When We’re Old (Leedu 2018)
5 AT Austria Cesár Sampson Nobody But You 342 3 Cesár Sampson Cesár Sampson - Nobody But You (Austria 2018)
6 EE Eesti Elina Nechayeva La Forza 245 8 Elina Nechayeva Elina Nechayeva - La Forza (Eesti 2018)
7 NO Norra Alexander Rybak That's How You Write A Song 144 15 Alexander Rybak Alexander Rybak - That’s How You Write A Song (Norra 2018)
8 PT Portugal Cláudia Pascoal O Jardim 39 26 Cláudia Pascoal Cláudia Pascoal - O Jardim (Portugal 2018)
9 GB Suurbritannia SuRie Storm 48 24 SuRie SuRie - Storm (Suurbritannia 2018)
10 RS Serbia Sanja Ilić & Balkanika Nova Deca 113 19 Sanja Ilić & Balkanika Sanja Ilić & Balkanika - Nova Deca (Serbia 2018)
11 DE Saksamaa Michael Schulte You Let Me Walk Alone 340 4 Michael Schulte Michael Schulte - You Let Me Walk Alone (Saksamaa 2018)
12 AL Albaania Eugent Bushpepa Mall 184 11 Eugent Bushpepa Eugent Bushpepa - Mall (Albaania 2018)
13 FR Prantsusmaa Madame Monsieur Mercy 173 13 Madame Monsieur Madame Monsieur - Mercy (Prantsusmaa 2018)
14 CZ Tšehhi Mikolas Josef Lie To Me 281 6 Mikolas Josef Mikolas Josef - Lie To Me (Tšehhi 2018)
15 DK Taani Rasmussen Higher Ground 226 9 Rasmussen Rasmussen - Higher Ground (Taani 2018)
16 AU Austraalia Jessica Mauboy We Got Love 99 20 Jessica Mauboy Jessica Mauboy - We Got Love (Austraalia 2018)
17 FI Soome Saara Aalto Monsters 46 25 Saara Aalto Saara Aalto - Monsters (Soome 2018)
18 BG Bulgaaria Equinox Bones 166 14 Equinox EQUINOX - Bones (Bulgaaria 2018)
19 MD Moldova DoReDoS My Lucky Day 209 10 DoReDoS DoReDoS - My Lucky Day (Moldova 2018)
20 SE Rootsi Benjamin Ingrosso Dance You Off 274 7 Benjamin Ingrosso Benjamin Ingrosso - Dance You Off (Rootsi 2018)
21 HU Ungari AWS Viszlát Nyár 93 21 AWS AWS - Viszlát Nyár (Ungari 2018)
22 IL Iisrael Netta Toy 529 1 Netta Netta - Toy (Iisrael 2018)
23 NL Holland Waylon Outlaw In 'Em 121 18 Waylon Waylon - Outlaw In ‘Em (Holland 2018)
24 IE Iirimaa Ryan O'Shaughnessy Together 136 16 Ryan O'Shaughnessy Ryan O’Shaughnessy - Together (Iirimaa 2018)
25 CY Küpros Eleni Foureira Fuego 436 2 Eleni Foureira Eleni Foureira - Fuego (Küpros 2018)
26 IT Itaalia Ermal Meta e Fabrizio Moro Non Mi Avete Fatto Niente 308 5 Ermal Meta e Fabrizio Moro Ermal Meta e Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente (Itaalia 2018)

Esimene poolfinaal

# Riik Esitaja Laul Punkte Koht Pilt Video
1 AZ Aserbaidžaan Aisel Mammadova X My Heart 94 11 Aisel Mammadova Aisel - X My Heart (Aserbaidžaan 2018)
2 IS Island Ari Ólafsson Our Choice 15 19 Ari Ólafsson Ari Ólafsson - Our Choice (Island 2018)
3 AL Albaania Eugent Bushpepa Mall 162 8 Eugent Bushpepa Eugent Bushpepa - Mall (Albaania 2018)
4 BE Belgia Sennek A Matter Of Time 91 12 Sennek Sennek - A Matter Of Time (Belgia 2018)
5 CZ Tšehhi Mikolas Josef Lie To Me 232 3 Mikolas Josef Mikolas Josef - Lie To Me (Tšehhi 2018)
6 LT Leedu Ieva Zasimauskaitė When We're Old 119 9 Ieva Zasimauskaitė Ieva Zasimauskaitė - When We’re Old (Leedu 2018)
7 IL Iisrael Netta Toy 283 1 Netta Netta - Toy (Iisrael 2018)
8 BY Valgevene Alekseev Forever 65 16 Alekseev ALEKSEEV - Forever (Valgevene 2018)
9 EE Eesti Elina Nechayeva La Forza 201 5 Elina Nechayeva Elina Nechayeva - La Forza (Eesti 2018)
10 BG Bulgaaria Equinox Bones 177 7 Equinox EQUINOX - Bones (Bulgaaria 2018)
11 MK Põhja-Makedoonia Eye Cue Lost And Found 24 18 Eye Cue Eye Cue - Lost And Found (Põhja-Makedoonia 2018)
12 HR Horvaatia Franka Crazy 63 17 Franka Franka - Crazy (Horvaatia 2018)
13 AT Austria Cesár Sampson Nobody But You 231 4 Cesár Sampson Cesár Sampson - Nobody But You (Austria 2018)
14 GR Kreeka Yianna Terzi Oniro Mou 81 14 Yianna Terzi Yianna Terzi - Oniro Mou (Kreeka 2018)
15 FI Soome Saara Aalto Monsters 108 10 Saara Aalto Saara Aalto - Monsters (Soome 2018)
16 AM Armeenia Sevak Khanagyan Qami 79 15 Sevak Khanagyan Sevak Khanagyan - Qami (Armeenia 2018)
17 CH Šveits ZiBBZ Stones 86 13 ZiBBZ ZiBBZ - Stones (Šveits 2018)
18 IE Iirimaa Ryan O'Shaughnessy Together 179 6 Ryan O'Shaughnessy Ryan O’Shaughnessy - Together (Iirimaa 2018)
19 CY Küpros Eleni Foureira Fuego 262 2 Eleni Foureira Eleni Foureira - Fuego (Küpros 2018)

Teine poolfinaal

# Riik Esitaja Laul Punkte Koht Pilt Video
1 NO Norra Alexander Rybak That's How You Write A Song 266 1 Alexander Rybak Alexander Rybak - That’s How You Write A Song (Norra 2018)
2 RO Rumeenia The Humans Goodbye 107 11 The Humans The Humans - Goodbye (Rumeenia 2018)
3 RS Serbia Sanja Ilić & Balkanika Nova Deca 117 9 Sanja Ilić & Balkanika Sanja Ilić & Balkanika - Nova Deca (Serbia 2018)
4 SM San Marino Jessika feat. Jenifer Brening Who We Are 28 17 Jessika feat. Jenifer Brening Jessika feat. Jenifer Brening - Who We Are (San Marino 2018)
5 DK Taani Rasmussen Higher Ground 204 5 Rasmussen Rasmussen - Higher Ground (Taani 2018)
6 RU Venemaa Julia Samoylova I Won't Break 65 15 Julia Samoylova Julia Samoylova - I Won’t Break (Venemaa 2018)
7 MD Moldova DoReDoS My Lucky Day 235 3 DoReDoS DoReDoS - My Lucky Day (Moldova 2018)
8 NL Holland Waylon Outlaw In 'Em 174 7 Waylon Waylon - Outlaw In ‘Em (Holland 2018)
9 AU Austraalia Jessica Mauboy We Got Love 212 4 Jessica Mauboy Jessica Mauboy - We Got Love (Austraalia 2018)
10 GE Gruusia Ethno-Jazz Band Iriao For You 24 18 Ethno-Jazz Band Iriao Ethno-Jazz Band Iriao - For You (Gruusia 2018)
11 PL Poola Gromee feat. Lukas Meijer Light Me Up 81 14 Gromee feat. Lukas Meijer Gromee feat. Lukas Meijer - Light Me Up (Poola 2018)
12 MT Malta Christabelle Taboo 101 13 Christabelle Christabelle - Taboo (Malta 2018)
13 HU Ungari AWS Viszlát Nyár 111 10 AWS AWS - Viszlát Nyár (Ungari 2018)
14 LV Läti Laura Rizzotto Funny Girl 106 12 Laura Rizzotto Laura Rizzotto - Funny Girl (Läti 2018)
15 SE Rootsi Benjamin Ingrosso Dance You Off 254 2 Benjamin Ingrosso Benjamin Ingrosso - Dance You Off (Rootsi 2018)
16 ME Montenegro Vanja Radovanović Inje 40 16 Vanja Radovanović Vanja Radovanović - Inje (Montenegro 2018)
17 SI Sloveenia Lea Sirk Hvala, ne! 132 8 Lea Sirk Lea Sirk - Hvala, ne! (Sloveenia 2018)
18 UA Ukraina Mélovin Under The Ladder 179 6 Mélovin MELOVIN - Under The Ladder (Ukraina 2018)
Video: Conan Osiris - Telemóveis (Portugal 2019)
Facebook
Mobiilirakendus, mille abil saate hinnata Eurovisiooni laule täiesti uuel viisil!
Ajalugu
2000.jpg